Illy Hakkında

1933’de İtalya Trieste’de Francesco Illy tarafından kurulan illycaffè, dokuz ayrı bölgede yetiştirilen %100 Arabica çekirdeklerinden oluşan kahve harmanı ile tüm dünyada aynı tutarlı tat ile kahve severlere gerçek İtalyan kahve tecrübesini yaşatıyor.

Günümüzde 140 ülkede, 50.000’in üzerinde restoran ve barda, her gün 6 milyon fincan illy espresso satılıyor. illycaffè icin espresso’nun zevkini artırmak ve geliştirmek ayrı bir tutku olmasının yanı sıra, güzellik, sanat, kültür ve bilimin buluştuğu bir keyifli ve lezzetli ritüel. Illy için kahve kültürü, kahve çekirdeğinden fincana kadar, en küçük detaylara dikkat ve ilgi gerektiriyor.

illy Harmanı

Dünyanın 9 ayrı bölgesinde yetiştirilen, 100% Arabica çekirdeklerinden oluşan illy’nin eşsiz harmanı, kahve severlere gerçek İtalyan kahve deneyimini yaşatıyor.

İlly’nin misyonu doğanın sunabileceği en kaliteli kahve çekirdeklerini, en yenilikçi teknoloji ile işleyerek en iyi kahveyi elde etmektir. Özel illy harmanı, dünyanın 9 farklı bölgesinde yetiştirilen, 100% arabica çekirdeklerinden oluşan eşsiz illy harmanı, kahve severlere gerçek İtalyan kahve deneyimini yaşatıyor. illy’ nin kahve çekirdekleri Etiyopya, Kolombiya, Kosta Rika, Brezilya ve Hindistan gibi ülkelerde yetiştirilmektedir.

Mitaca

2003 yılında Milano kentinde kurulan Mitaca, sahip olduğu teknolojik donanım ve deneyimi ile birlikte tüm ofis pazarının espresso kahve ve sıcak içecek ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik alternatif kapsül sistemleri tasarlayıp, üretimini gerçekleştirmektedir.